Profesyonel Seo Çalışması

Anahtar Kelime Çalışması

SEO ÇALIŞMASI

ANAHTAR KELİME ÇALIŞMASI

Evet gelelim zurnanın zırt dediği yere. Seo çalışması adı altında yapılan işlerin %90 ı ya hiç bir şekilde işe yaramıyor. Yarayanda kısa vadeli googlede üst sırada kalıyor ve kısa süre sonra tekrar düşüyor. Bunun nedeni ise hileli yollarla yapılan hacklink veya benzeri hitli sitelere eklenen linkler.

Gelelim sizlere faydalı olacak kısımlarına. Seo çalışması öncelikle yapacağınız işi baz alarak kurgulanması gerekmektedir. Kesinlikle hileli yollara başvurmadan yapılması gerekmektedir. Seo çalışması yaparken dikkat edilmesi gereken bir çok nokta var. Bunlardan en önemlisi googlede üst sıralara çıkartmak istediğiniz kelime analizinin profesyonel olarak yapılması.

Biz sizlere bu konuda yardımcı olurken, genelde aramaları baz alarak analizlerimizi yapıyoruz. Örnek verilmesi gerekirse; şöyle düşünelim biz online okey satışı yapacağımız bir site kurduk ve bu sitenin içeriklerini be etiketlerini eklerken dikkat etmemiz gereken insanların google de veyahut farkılı arama motorlarında ne tür arama yaptıklarıdır. Bir çok kişi jenerik aramalar yapıldığını sanarak jenerik aramalarda googlede çıkmaya çalışırlar. Fakat jenerik isimlerin hem katkısı daha azdır hemde çıkmak size külfetli olacaktır.

Biz sizin için gerçek kullanıcıya hitap etmek için sizin internet sitenize kalıcı arama çözümü getiriyoruz. Halkın konuşma dili genelde analizlerde aramalarda daha çok kullanıldığı görülmüştür. Sizde artık seocuyum diyip paranızı alıp ortadan kaybolan insanlardan sıkıldıysanız yapmanız gereken basit; hemen bizi arayın. Sitenize kalıcı ve hiç bir zaman düşmeyecek kelimelerde googleden gerçek real kullanıcı çekmenize yardımcı olalım. Evet şimdi yapmanız gereken bizi aramak...

 

okey oyna Ankara Eşya Deposu okey sitesi kurmak oyun sitesi kurmak oyun sitesi kurmak Şartlar ve Koşullar Gizlilik Politikası