Webhazinem Web Tasarımı & Yazılımı

Web Tasarımı!

Web tasarımı sitenizin kaliteli, kurumsal ve sürekli güncel olabilmesi adına yapılacak çalışmaların tamamıdır.

Hazırlamış olduğumuz web sitelerin real anlamda fayda sağlaması ve bu yüzden müşteri memnuniyeti elde etmek, müşterilerimizle kalıcı dostluk oluşturmak asıl amacımızdır.Bu sebeple doğru stratejiyi bulmak ve googlede arandığında bulunan web siteyi yapmaktayız. Bütün çalışmalarımız yönetim paneli içerir, bu sayede müşterilerimiz kendi internet sitelerini rahatlıkla yönetebilir.

Web siteniz yoksa ve artık web sitenizin olmasını istiyorsanız, günlerce uğraşarak ortaya çıkardığımız web siteler size bir değerler katmalıdır, iş yerinizin kimliğini kusursuz bir şekilde yansıtması gerekir.Aksi halde adres gösteren bir siteden öteye gidemez.Biz size, sitenizi kendinizin veya yetkilendireceğiniz bir personelin değiştirebilmesinin avantajlarını da isterseniz veriyoruz.Yönetile bilinir yönetici sayfaları ile sürekli olarak güncel kala bilirsiniz. İsterseniz bunu sizin için webhazinem de yapabilir.

Başarılı kalıcı ve kaliteli olmak istiyorsanız önce hangi hedefte olmak istediğiniz konusunda kafanızda bir nitelik oluşmalı, web sitesini yaptırmak istemenizin nedenini bir kendinize sorun? Bu cevabı bulmak her zaman basit olmayabilir.Hatta istekleriniz, beklentileriniz zaman içerisinde değişiklikler gösterebilir. İyi bir danışman kafanızda yeni ufuklar açabilir. Buda uzun vadeli işbirliği demektir.

Tecrübesi oluşmamış, oturmamış kişi ve firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Aksi durumda web sitenizin ömrü çok kısa olur. Ödediğiniz paranın (emeğin) karşılığını almak bir yana, markanız ciddi zarar görebilir. Teknoloji Dünyası ile aynı anda, aynı teknolojileri kullanmak istiyorsanız bu işi profesyonellere bırakmalısınız.

İşte bu noktada Webhazinem olarak, uzun süreli iş partneriniz olmak ve yanınızda olmak istiyoruz.Kaliteden, estetikten, teknolojiden hiç bir şekilde ödün vermek zorunda değilsiniz. Bu konuda Webhazinem olarak kendimize güveniyoruz. Tecrübemizden, uzmanlığımızdan, piyasaya vermiş olduğumuz referanslardan, yatırımınızın geriye dönmesi için çalışacağımızdan, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayabileceğimizden, bu hedef kitle üzerine strateji oluşturabileceğimizden, süreçlerimizi, proje ve zaman planımızı doğru olarak uygula yacağımız dan, yaratıcılığımızı teknoloji ve tecrübelerimizle birleştireceğimizden eminiz.

Dilerseniz herhangi bir referansımızı inceleyerek bize kendi notlarınızı verebilirsiniz.

Referanslarımızdan bize kalan en güzel şey ise müşterilerimizin memnuniyetidir.

Web Tasarımı Referanslarımızdan Bazıları

Tavla Kralı

Mulson Yaşam

ÇeneSiz Okey

Alican Servis

Yazılım Geliştirme

Kurduğunuz Hayalleri Kodluyoruz!

Artık her şey web’de daha kolay. Siz hayal edin, biz koda dökelim. Kendi bünyemizdeki yazılımcılarla yeni nesil kod teknolojisiyle dinamik siteler kurma konusunda uzmanız. Neleri mi biliyoruz?

 • ASP ve ASP.Net(C#) programlama dilleri
 • Microsoft .Net ile çok katmanlı yazılım mimarisi ve OOP
 • MSSQL, MySql ve benzeri database programları
 • CMS (içerik yönetim sistemi)
 • Kodlama kalite standartları
 • Yazılım güvenliği
 • WEB 2.0
 • JavaScript, Ajax, XHTML, HTML, DHTML, CSS
 • Java
 • PHP programlama dili
 • C, C+, C++, C# Programlama dilleri
 • Node JS Yeni nesil programlama dili

Web Yazılım, Kodlama, Php, C#, Javascript, web programlama hizmetleri için bizimle iletişime geçiniz.

Web Sitesi Güncelleme

Web siteniz var ve onun güncellenmesini mi istiyorsunuz??? Sitenizi yönetirken zorlanıyor musunuz??? Bizi arayın size en uygun çözümü sunalım... Yıllık ve ya periyodik olarak yapılacak anlaşma ile web sayfanız her daim güncel kalsın. Web Güncelle meye örnek olarak haber ekleme, yeni ürün ekleme, mevcut ürün bilgilerini ve fotoğrafını değiştirme, mevcut sayfalarınızdaki bilgileri güncelleme, duyuru ekleme, etkinlik ekleme, diğer veritabanı girişleri..ve benzeri sayabiliriz. Bunlara ek olarak modül ekleme çalışmaları da yapmaktayız. Örneğin haber, duyurular modülü ekleme, basın bültenleri modülü eleme, insan kaynakları ve iş başvuru formu ekleme, iletişim formu ekleme'yi buna örnek verebiliriz..

Google Haritada Biz

okey oyna Ankara Eşya Deposu okey sitesi kurmak oyun sitesi kurmak oyun sitesi kurmak Şartlar ve Koşullar Gizlilik Politikası